جواهر فروشی

گالری جواهرات هانیل (جواهر فروشی)

تامین کننده انواع مختلف جواهرات  و  بهترین تولیدی جواهرات سطح بازار می باشد. جواهرات تولیدی ما از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند.با سفارش جواهرات خود به ما از کیفیت و قیمت مناسب بهره ببرید.

شما می توانید علاوه از انتخاب مدل های آماده ما طرح یا عکس یا مدل دلخواهتان را برای ما ترسیم کنید.

همچنین سنگ دلخواه خود را از طریق ما با تخفیف سفارش دهید.

ساخت و تولید انواع مدل های طلا و جواهر به کمک تکنولوژی کمک به افزایش دقت و زیبایی ها شده است.

گالری جواهرات هانیل با استفاده از فن آوری و بروزترین تکنولوژی ها انواع مدل های طلا و جواهر را با دقت زیاد مشابه با نمونه پیشنهادی اولیه از طرف مشتری با کیفیت بالا تولید و ارائه می کند.

کافی است تا شما مدلی که می خواهید را به صورت عکس یا … نشان دهید یا برای ما ترسیم کنید تا ما در کمترین زمان با کیفیت بالا و قیمت مناسب مدل دلخواه شما را تحویل دهیم.

حتی اگر سنگی دارید که برای آن نیازمند انگشتر یا مدال هستید و یا اگر مدلی قبلا داشته اید که آن را گم کرده اید و یا عکسی دارید که برای آن نیازمند مدال هستید و یا … کافیست به ما مراجعه کنید تا نیاز شما به بهترین شکل ایده آل فراهم گردد.

همچنین انواع سفارشات جواهر، پایه جواهر، سرویس، نیم ست، النگو، دستبند، مدال، سنگ، انگشتر، گردنبند و … به صورت تکی و عمده ای از جنس طلا و نقره پذیرفته می شود.

غریب به اکثریت انواع زیورآلات از جنس طلا، نقره، برنج و … ابتدا جهت ساخت نیازمند طراحی ۳بعدی هستند تا بتوان به وسیله پرینترهای ۳بعدی آنها را تولید، ریخته گری و به مرحله ی ساخت نهایی رساند.

گالری جواهرات هانیل

با بهره گیری از طراحان حرفه ای دستی و ۳D بهترین طرح ها و نمونه های انواع زیورآلات را با وزن های گوناگون و نمای زیبابه صورت حرفه ای ایجاد و جهت تولید به پرینترهای ۳بعدی ارائه می دهد.

همچنین با احترام به مشتری قابلیت این را دارا هستیم که مدل هایی که مشتریان به صورت های مختلف ترسیم و ارائه می نمایند را به صورت ۳D ایجاد کنیم.

همچنین گالری جواهرات هانیل قادر است پس از طراحی مدل مربوطه را تا مرحله ی نهایی ساخت و تولید کند.

از این پس رویای شما را به بهترین کیفیت و نرخ تبدیل به واقعیت می کنیم.