چگونه جواهرات طلا را تمیز کنیم؟

اگرچه طلا مانند نقره استرلینگ تار نمی کند، اما هنوز هم می تواند پس از استفاده منظم، خاک را جمع آوری کند، که سطح آن را تخلیه می کند و از تبخیر شایع آن جلوگیری می کند.

برای تمیز کردن جواهرات طلا در منزل، استفاده از یک صابون ملایم و یک پارچه یا قلم مو نرمی مهم است زیرا طلا می تواند به راحتی خراشیده شود.

شما به یک راه حل از آب ظرف مایع و گرم، یک برس نرم برس، یک کاسه کوچک و یک پارچه خشک نرم نیاز دارید. در کاسه کوچک، قطعه طلا را بگذارید و سپس آن را با آب گرم و راه حل صابون بپوشانید. اجازه دهيد قطعه را حداقل ۱۵ دقيقه بشوييد. سپس، از قلموی خود استفاده کنید و قطعه را به آرامی پاک کنید، تمرکز کنید روی تمام خاک قابل مشاهده. زیر آب گرم را بشویید و با پارچه نرم خشک کنید.

چگونه برای تمیز کردن الماس؟

الماس سخت ترین سنگ ها در حال حاضر وجود دارد. متاسفانه، حتی با مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و شکستگی، آنها به راحتی می توانند از طریق لوسیون، روغن های طبیعی بدن و محصولات آرایشی بر روی پوست پوشانده شده از بین بروند. در واقع، یک لمس ساده می تواند یک جواهر الماس را درخشید.

برای بازگرداندن زرق و برق آن، از هر ۱۵ دقیقه تا ۲۰ دقیقه در محلول آب و صابون خفیف، آب و خاک را بر روی الماس بشویید. با استفاده از یک برس تمیز نرم برای تمیز کردن، تمرکز بر لبه ها و گوشه هایی که برای رسیدن به آنها دشوار است.

مهم است که به هر تنظیماتی که در جواهرات الماس خود دارید، مهربان باشید. تنظیمات تنش یا زنجیرهای مورد استفاده در طلا و جواهر با سنگ های قیمتی می تواند در حین شستشوی سنگین آسیب ببیند. هنگامی که از طریق، شما می توانید با آب پاک شستشو دهید. اطمینان حاصل کنید که قبل از ذخیره سازی با مواد بدون چسبناک پاک کنید.

شما می توانید از خمیر دندان برای تمیز کردن الماس خود استفاده کنید، با این حال، آن را باید فقط در الماس استفاده می شود و نه در فلز اطراف آن، به عنوان این فلزی dullen. مقدار کمی خمیر دندان بر روی برس نرم مانند یک مسواک نرم قرار دهید. به آرامی سطح الماس را بشویید و موهای خود را پایینتر از طرف الماس قرار دهید.

این روش ها جرقه درخشان طلا و جواهر الماس شما را بازگرداند.

چگونه مروارید را پاک کنید؟

مروارید ها ظریف هستند و هنگام تمیز کردن دست به کار می شوند. متأسفانه، آنها گرد و غبار، گرد و غبار و دیگر خاک را جمع آوری می کنند. درخشش زیبایی از مروارید از خاک ایجاد شده توسط لوسیون، محصولات مو، صابون و خاکستری ناشی از زندگی روزمره خسته شده است.

برای تمیز کردن مروارید، از نقره یا طلا استفاده نکنید. مروارید بسیار متخلخل و غوطه ور است و سپس در این مایعات به طور دائم مروارید خود را صدمه بزند.

شما می توانید درخشش و درخشش مروارید را با تمیز کردن مروارید با راه حل صابون ملایم و آب بازگردانید. مرطوب یک ماده نرم با این محلول و مروارید را به آرامی و با پارچه خشک خشک خشک کنید.

مروارید باید در محفظه ذخیره سازی خود ذخیره شود و نه با دیگر سنگ ها و فلزات، زیرا مروارید می تواند به راحتی خراشیده شود