گالری جواهرات

گالری جواهرات

در گالری جواهرات هانیل ساخت جواهرات سه نوع اساسی وجود دارد:

  • دست ساز
  • ریخته گری تولید
  • CAD

دست ساز

شروع با یک شمش فلز مورد نظر، قطعه جواهرات شکل گرفته و به طور کامل با دست جمع می شود. این به این معنی است که یک قطعه واحد است.

ریخته گری تولید

الگوی کارشناسی ارشد (گاهی اوقات توسط دست) ساخته می شود و سپس قالب بندی می شود. قالب سپس با موم تزریق می شود به طوری که ممکن است با استفاده از روش موم گم شده مورد استفاده قرار گیرد. این تولید چند ضلعی از همان قطعه. بعضی از تولید کنندگان هزاران واحد از یک الگو را تشکیل می دهند.

CAD (طراحی کامپیوتری)

یک طراحی بر روی کامپیوتر در سه بعد ساخته شده است. سپس طراحی قبل از ریخته گری در ماشین موم صورت می گیرد. سپس این طرح ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا چندین قطعه یا یک واحد تولید کنند
واضح است که یک قطعه دست ساز که از ۴۰-۶۰ ساعت به طول می انجامد، هزینه بیشتری نسبت به ریخته گری تولید و یا قطعه CAD که ۱۰ دقیقه طول می کشد، هزینه می کند. یک ارزیابی توسط یک ارزیابی صالح دقیقا مشخص خواهد کرد که قطعه شما ساخته شده است.

فلزات

پلاتین (معمولا PLAT 950 مهر و موم شده، یعنی ۹۵٪ پلاتین) فلزی ترجیح ما است به دلیل زیبایی رنگ سفید طبیعی، قابلیت کار و پوشیدنی آن. این نیز خنثی کننده و ضد حساسیت است. در تجربه ما، تحریکات پوستی رخ نمی دهد.
طلا زرد طلای ۱۸ عیار (۷۵۰ عدد، یعنی ۷۵٪ طلا خالص)، مخلوط آلیاژی از طلا خالص و معمولا نقره و مس است. این نیز مواد خوب برای استفاده است و به خوبی شناخته شده است.
طلای سفید طلای ۱۸ عیار (۷۵۰ عدد، یعنی ۷۵٪ خالص طلا) یک فلز پیچیده ای است که برای دو دلیل کار می کند. اول، چرا که سفید نیست، اکثریت اگر نه تمام طلای سفید در پنجره های فروشگاه دیده می شود با رودیوم پوشیده شده و آن را سفید می کند. با این حال، این بار خسته می شود، اغلب ناهموار است، رنگ خام را در زیر قرار می دهد. این ممکن است از یک خاکستری خفیف تا ضخیم زرد رنگ باشد. در این مرحله، برای بازگرداندن ظاهر سفیدی آن، باید هزینه های گوناگونی را به آن اضافه کرد. دوم، طلای سفید ۱۸ct معمولا با نیکل آلیاژی می شود و در نتیجه برخی افراد واکنش آلرژیک دارند. علیرغم این محدودیت ها، یک فلز عادلانه برای ساخت جواهرات است. ما فکر می کنیم که برای گوشواره ها و آویزها بهتر است که لباس های سنگین زیادی وجود دارد که ممکن است پوشش را از بین ببرند.
پالادیوم (معمولا PALL 950 یا Pd950 مهر، یعنی پالادیوم ۹۵٪). پالادیوم به دلیل قیمت به مد دوباره می آید. همچنین دارای مزایای داشتن رنگ سفید مشابه با پلاتین، گرما نیست و به نظر می رسد آلاینده آلژین است. ما خوشحالیم که در مورد ساخت جواهرات در پالادیوم برای شما بحث کنیم، اما متوجه شدیم محدودیت های عملی در استفاده از این مواد وجود دارد.

طلا زرد ۹ct (معمولا ۳۷۵ علامت، یعنی ۳۷٫۵٪ طلا خالص) یک آلیاژ است که مس را بیشتر از طلا در دستور العمل قرار می دهد. نقره و روی در مخلوط وجود دارد. ارزان است در مقایسه با ۱۸ct و منطقی کارآمد، اما ما به شدت توصیه می شود که ما نیست
طلای سفید ۹ عیار (معمولا ۳۷۵ عدد، یعنی ۳۷٫۵٪ طلا خالص). ما آلیاژ این فلز را دیده ایم که می خواهیم از آن استفاده کنیم.

سنگ ها

الماس
الماس ها به خاطر زیبایی خود مشهورند که از درخشندگی بصری و درخشان آنها به چشم می خورد که به آن برش، رنگ و وضوح همه کمک می کند. طول عمر نیز باعث می شود که الماس انتخاب محبوب گوهر باشد؛ سختی الماس باعث شد که شعار تبلیغاتی “الماس برای همیشه” باشد. آنها می توانند برای نسل ها ادامه یابند در حالیکه سنگ های نرم تر نمی توانند برای پوشاندن لباس های روزمره استفاده شوند زیرا آنها با مراقبت های زیاد پوشانده می شوند.
ما برای سنگهای کوچکتر با استفاده از وضوح VS از الماس DF رنگی استفاده می کنیم. اینها برش از کیفیت بالا هستند و بسیاری از سنگهای متوسط به نظر فقیر هستند. برای سنگهای بزرگتر، ممکن است نیاز باشد که تعادل بین بودجه و میل شما برای اندازه وجود داشته باشد، در حالی که اطمینان حاصل کنید که برش عالی است، بنابراین سنگ بسیار زیبا و جذاب انتخاب شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درجه بندی الماس، به www.gia.edu ، وب سایت GIA (موسسه زیست شناسی آمریکا) یا www.quasardiamonds.com ، وب سایت کوازار مراجعه کنید.
سنگ های قیمتی رنگی
سنگ های قیمتی و یاقوت نیز برای سختی آنها مورد پیگیری قرار می گیرند، گرچه آنها به عنوان الماس های با دوام نیستند. (توجه داشته باشید: زمرد ها نسبتا نرم است.)
سنگ های نیمه قیمتی رنگی
این سنگها نرمتر هستند و می توانند ارزش و زیبایی قابل توجهی داشته باشند.

جواهر فروشی

جواهر فروشی هانیل تامین کننده انواع مختلف جواهرات  و  بهترین تولیدی جواهرات سطح بازار می باشد. جواهرات تولیدی ما از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند.با سفارش جواهرات خود به ما از کیفیت و قیمت مناسب بهره ببرید.

شما می توانید علاوه از انتخاب مدل های آماده ما طرح یا عکس یا مدل دلخواهتان را برای ما ترسیم کنید.

همچنین سنگ دلخواه خود را از طریق ما با تخفیف سفارش دهید.

ساخت و تولید انواع مدل های طلا و جواهر به کمک تکنولوژی کمک به افزایش دقت و زیبایی ها شده است.

با استفاده از فن آوری و بروزترین تکنولوژی ها انواع مدل های طلا و جواهر را با دقت زیاد مشابه با نمونه پیشنهادی اولیه از طرف مشتری با کیفیت بالا تولید و ارائه می کند.